CBIS 2881946
CBIS 2883473
CBIS 2883730
CBIS 2883743
CBIS 2883610
CBIS 2883643
CBIS 2883645
CBIS 2883683

GE 10 Smörsten-Eskön

Datum (<% occasionResult.length %>)

Frågor?

  • Visit Gävle
  • Område : Gävle
Stuga med havstomt på 37 kvm, med 2 rum och kök och fyra bäddar.
Boka här eller ring direkt till stugägaren 073-3347429.

Sovrum med en våningssäng och i vardagsrummet finns bäddsoffa med två bäddar. Spjälsäng kan lånas. Kök med spis, ugn, kyl, frys, kaffebryggare, micro. Tv med tv-box finns – ta med eget kort till boxen. Det finns inte rinnande vatten i stugan, vatten måste därför hämtas i servicehuset på tomten.

I servicehuset finns TC (separett). Dusch och bastu finner ni i separat byggnad. Stugägaren bor på samma tomt och tomten delas även med stuga GE11. Om GE11 är uthyrd samtidigt delar man dusch med GE11.

Tillgång till roddbåt. Kanot finns att hyra. Cyklar finns att låna. Veranda med utemöbler. Husdjur tillåtna, rökning ej tillåtet. Från stugan är det 25 kilometer till Gävle och två kilometer till affär.