CBIS 2883759
CBIS 2883769
CBIS 2883770
CBIS 2883771
CBIS 2883772
CBIS 2883761
CBIS 2883762
CBIS 2883764
CBIS 2883767
CBIS 2883768
CBIS 2883773
CBIS 2883774

GE 11 Smörsten-Eskön

Datum (<% occasionResult.length %>)

Frågor?

  • Visit Gävle
  • Område : Gävle
Stuga med havstomt på cirka 40 kvm med två rum och kök och fyra bäddar.
Boka här eller ring direkt till stugägaren 073-3347429.

Ett kombinerat vardagsrum och sovrum med dubbelsäng. Kombinerat kök och allrum med en våningssäng (inbyggd i köksdelen). Spjälsäng kan lånas. Kök med bänkspis, ugn, vedspis, micro, kyl, frys och kaffebryggare. Vardagsrum med öppen spis. Tv med tv-box finns – ta med eget kort till boxen. Det finns inte rinnande vatten i stugan, vatten måste därför hämtas i servicehuset på tomten.

I servicehuset finns TC (separett) . Dusch och bastu finner ni i separat byggnad. Stugägaren bor på samma tomt och tomten delas även med stuga GE10. Om GE10 är uthyrd samtidigt delar man dusch med GE10.

Tillgång till roddbåt. Kanot finns att hyra. Cyklar finns att låna. Veranda med utemöbler. Husdjur tillåtna, rökning ej tillåtet. Från stugan är det 25 kilometer till Gävle och två kilometer till affär.